Lyžování

Nástup:
calendar
Odjezd:
calendar
Počet osob:
minus plus
Cena za osobu / noc:

Stát / Oblast: 
plus
Středisko: 
plus
Typ ubytování: 
plus
Požaduji: 
plus Zrušit vše
Vyhledej

Kontaktujte nás

+420 775 999 955 » více

Kontaktujte nás:

Pro zobrazení všech kontaktů prosím klikněte

Důležité informace

Proč s námi

 • Zázemí stabilní společnosti
 • Rozsáhlá databáze ubytovacích kapacit všech typů
 • On-line rezervace a platba z domova
 • Více než 20 kriterií pro vyhledávání
 • Detailně zpracovaná nabídka s informacemi o okolí
 • Jedinečné vyhledávání přes mapu Google
 • Rozsáhlé fotogalerie ubytovacích jednotek
 • Široká nabídka slev (First minute, Last minute, Speciální nabídky)
 • Garance nejnižších cen
 • Pro rezervaci většinou stačí zaplatit zálohu
 • Dovolená na splátky
 • Slevy pro stálé zákazníky
 • Destinační stránky
 • Užitečné informace na cestu
 • Kromě předností nabízených objektů uvádíme i případné nedostatky
 • Důvěra klientů z 35 zemí
 • Jsme členem národních centrál cestovního ruchu ACČKA (CZ), SACKA ( SR), DRV (DE), PIT (PL).
 • Panoramatické záběry okolí

Bonus pro klienty:

ZIMNÍ SEZÓNA 2011/2012 - ITÁLIE
Tarvisio Camporosso - Monte Lussari

Lyžování bez front | 4km sjezdovka Prampero | Fantastická panorama

PENZIONY se nachází těsně pod vrcholem Monte Lussari ve výšce 1.770 m.n.m. Chata je přímo na startu jedné z nejlepších italských sjezdovek – Prampero – dlouhé téměř 4.000 m. Velkou výhodou je lyžování bez front na lanovku. Také znalci free skiingu najdou ideální terény kousek od chaty na svazích Monte Cacciatore. Přístup k chatě je pouze kabinovou lanovkou ze stanice Tarvisio Camporosso. Na vrcholu se nachází jen několik horských chat a domků a malý kostelík Maria Monte Lussari. Je to nejvyšší poutní místo a svatyně v Evropě. Je zde rovněž malá ulička se suvenýry a kavárnou.

Pokud byste upřednostňovali bydlení v údolí, můžete se ubytovat v hotelu Alessandro.

Lyžování:
Vynikající sjezdovka "Prampero" dlouhá 3.930 m. přímo před penziony. V Tarvisiu celkem 25 km sjezdovek (2 černé, 6 červených, 7 modrých), 2 telekabinové lanovky, 5 sedaček, 5 vleků a 60 km kvalitních běžeckých tratí.

SKIPASS, který si u nás objednáte, platí na skiareály TARVISIO, SELLA NEVEA/BOVEC (pro skipasy na 4 a více dnů), RAVASCLETTO/ZONCOLAN, FORNI DI SOPRA, PIANCAVALO.

V případě špatného počasí může provozovatel skiareálu rozhodnout o uzavření sjezdovek. Za skipasy, které byly do té doby klientům předány, není možné u CK Adria Databanka nárokovat finanční kompenzaci. V opačném případě Vám bude částka vrácena na základě originálu platného voucheru na skipas

Mapa sjezdovek

Upozorňujeme, že děti do 14 let musí mít na lyžování helmu.

Slevy:
Děti narozené od roku 2003 (včetně), které lyžují společně s platícím dospělým, mají skipas za 1 EUR/den (platí se na místě). Dospělý musí prokázat věk dítěte. Děti od 2 let do 7 let, které využívají skipas za 1 EUR/den, platí pouze ubytování. Senioři narození do roku 1934 (včetně) mají skipas zdarma, pokud si jej každý den vyzvednou na pokladně agentury pod vlekem.
Pro skupiny - každá 26. osoba má skipas zdarma.

Další slevy na děti najdete v cenících jednotlivých objektů.

Pokud si objednáte zimní pobyt do 31.10.2011 poskytneme Vám slevu 500 Kč / os.

Doprava:
Nejkratší trasa z Brna je: Brno – Mikulov – Wien – Graz – Klagenfurt – Villach – Tarvisio – Tarvisio Camporosso. (viz interaktivní mapa) Po sjezdu z dálnice projedete asi 4 km střediskem Tarvisio. Zaparkujete zdarma na nehlídaném parkovišti v Tarvisiu pod lanovkou na Monte Lussari. Věci přenesete do kabinky a přesunete se na horní stanici. Odtud přejdete do penzionu (cca 200 m). Pokud máte více těžších zavazadel, můžete dojít do chaty a poprosit majitele o převezení Vašich věcí sněžným skútrem. V dopoledních hodinách 9.00 – 12.00 a mezi 15.00-16.00 Vám rád pomůže. Příjezd do Tarvisia je nutno naplánovat tak, abyste byli s věcmi u kabinky nejpozději v 15.00 – 16.00.

Penzion Giorgio:
V přízemí penzionu se nachází stylová horská restaurace, bar s posezením, TV se satelitem a salonek pro skupinu až 16 přátel, lyžárna a venkovní sluneční terasa s překrásným panoramatickým výhledem na Alpy. V chatě je příjemná domácí atmosféra. Majitel penzionu hraje na harmoniku a v případě veselé party své hosty rád zabaví. Pokud je ve skupině nějaký kytarista, nemusí si nástroj brát s sebou, nástroj je na chatě. V prvním patře chaty je umístěno celkem 11 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Během pobytu máte možnost ochutnat řadu italských specialit. Na jídelníčku je téměř 30 nabídek. Doporučujeme vyzkoušet např.místní specialitu, vynikající hustou polévku z několika druhů hub (Crema di fungi porcini) nebo některý z domácích ostrých likérů s ovocem na baru chaty..
Popis jednotek a objednávka Giorgio

Penzion Antonella:
Příjemný penzion ležící pod kostelíkem Maria Monte Lussari. Ubytování je ve dvou příjemně zařízených pokojích s dřevěným nábytkem v jednoduchém horském stylu. Z pokojů je nádherný pohled na okolní přírodu. Stravovat se můžete přímo v penzionu, kde majitelka nabízí výbornou domácí italskou polopenzi.
Popis jednotek a objednávka Antonella

Penzion Alfredo:
Penzion se sluneční terasou, která nejen v zimě nabízí neskutečné pohledy do okolní krajiny. Stačí Vám se zde zastavit a relaxovat po náročném dopoledni na sjezdovce. Penzion nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových, 4 třílůžkových a 4 čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou v klasickém horském stylu. Penzion nabízí kvalitní polopenzi.
Popis jednotek a objednávka Alfredo

Hotel Alessandro:
Jediný hotel, který Vám nenabízíme přímo na vrcholu Monte Lussari, ale v zimním středisku Tarvisio Camporosso. Hotel je od sjezdovky Prampero vzálen pouhých 600 m. Ubytování je v jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Penzion nabízí kvalitní polopenzi.
Popis jednotek a objednávka Alessandro

V penzionu Alfredo a v hotelu Alessandro jsou volné termíny na dotaz


obsazenost penzion giorgioFooter image