Lyžování

Nástup:
calendar
Odjezd:
calendar
Počet osob:
minus plus
Cena za osobu / noc:

Stát / Oblast: 
plus
Středisko: 
plus
Typ ubytování: 
plus
Požaduji: 
plus Zrušit vše
Vyhledej

Kontaktujte nás

+420 775 999 955 » více

Kontaktujte nás:

Pro zobrazení všech kontaktů prosím klikněte

Důležité informace

Proč s námi

 • Zázemí stabilní společnosti
 • Rozsáhlá databáze ubytovacích kapacit všech typů
 • On-line rezervace a platba z domova
 • Více než 20 kriterií pro vyhledávání
 • Detailně zpracovaná nabídka s informacemi o okolí
 • Jedinečné vyhledávání přes mapu Google
 • Rozsáhlé fotogalerie ubytovacích jednotek
 • Široká nabídka slev (First minute, Last minute, Speciální nabídky)
 • Garance nejnižších cen
 • Pro rezervaci většinou stačí zaplatit zálohu
 • Dovolená na splátky
 • Slevy pro stálé zákazníky
 • Destinační stránky
 • Užitečné informace na cestu
 • Kromě předností nabízených objektů uvádíme i případné nedostatky
 • Důvěra klientů z 35 zemí
 • Jsme členem národních centrál cestovního ruchu ACČKA (CZ), SACKA ( SR), DRV (DE), PIT (PL).
 • Panoramatické záběry okolí

Bonus pro klienty:

ZIMNÍ SEZÓNA 2010/2011 - SLOVINSKO

Renomované lyžařské středisko KRANJSKA GORA s možností kvalitního lyžování
ve třech státech v Itálii, Rakousku a Slovinsku.

Vyhlášené lyžařské středisko Kranjska Gora leží v severozápadní části Slovinska v malebném údolí horní Sávy. Tato oblast svým lyžařským zázemím uspokojí nejen milovníky alpského lyžování, ale i snowboardingu, běžek a sáňkování. Rozmanité lyžařské terény jsou vhodné také pro základní, střední a vysoké školy, lyžařské a jiné sportovní oddíly, které se chtějí věnovat intenzivnímu lyžařskému výcviku.

Vleky a sjezdovky v Kranjske Goře jsou soustředěny po stranách hory Vitranc v nadmořské výšce 850 až 1623 metrů, 29 km sjezdových tratí spojuje systém 5 sedačkových vleků a 18 pom. V rámci široké nabídky možností můžete využít terén podle své chuti a schopností. Najdete zde sjezdové tratě všech úrovní, včetně černé FIS sjezdovky. V nedaleké Planici jsou světoznámé skokanské můstky. Pro běžkaře je zde více než 40 km upravených běžkařských tratí. Pro ty, kterým celodenní zábava na lyžích nestačí, je připravena speciální nabídka nočního sáňkování s pochodněmi.

Kranjska Gora je od italských a rakouských hranic vzdálena jen několik minut jízdy autem. Vzhledem k poloze Kranjské Gory na hranicích s Itálií a Rakouskem doporučujeme zpestřit pobyt ve Slovinsku lyžováním ve známých střediscích Sella Nevea v Itálii a Gerlitzen v Rakousku. Tato střediska zaručují kvalitní lyžování i v jarních měsících. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí během pobytu navštívit několik velmi kvalitních zimních středisek. V Itálii jsou to Tarvisio (20 minut jízdy) a Sella Nevea (30 minut jízdy). V Rakousku Nassfeld (50 minut), Gerlitzen (50 minut) nebo Arnoldstein (30 minut). Všechna střediska uspokojí i nejnáročnější lyžaře. V Tarvisiu se každoročně na sjezdovce Prampero koná světový pohár ve sjezdovém lyžování Alpine FIS Ski World Cup Ladies.

Kranjska Gora jako Váš „základní tábor“ je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. V odpoledních hodinách doporučujeme navštívit zdejší moderní Aquacentrum hotelu Larix s atraktivními bazény, saunou, vířivkou, soláriem a beauty centrem. V rámci odpočinkového dne můžete podniknout výlet k nedalekým jezerům Bled a Bohinj.

V Kranjské Goře je krásně i v letních měsících. Kranjská Gora a Julské Alpy jsou v tomto období ideálním místem pro kvalitní letní dovolenou s širokým výběrem horských túr, tras pro cyklisty a dalšími možnostmi aktivního odpočinku. Doporučujeme navštívit i údolí řeky Soča, která Vás učaruje její barevností.

Lyžování:
Seznam sjezdovek a vleků v Kransjké Gore
Středisko
Sjezdovky
Vleky
modrá červená černá kotva sedačková kabinková
KRANJSKA GORA, 1623 m 13 km 14 km 3 km 18 5 1
TARVISIO, 1800 m 1 km 8 km 4 km 3 4 1
SELLA NEVEA, 1850 m 2 km 6 km 1 km 7 1
ARNOLDSTEIN, 1600 m 5 km 7 km 4 km 8 1
NASSFELD, 2000 m 25 km 55 km 20 km 18 7 5
GERLITZEN, 1911 m 10 km 16 km 7 6 1

Mapy sjezdovek

TERMÍNY POBYTU:
Jsou individuální a vlastní dopravou

Penzion Kranjska Gora:
se nachází v zeleni nedaleko centra nejznámějšího slovinského sportovního střediska. Jeho velký pozemek (15.000 m2) s golfovým hřištěm blízko řeky zajišťuje dostatek prostoru pro sportovní vyžití a odpočinek. V penzionu se nachází celkem 70 lůžek. K hlavní budově patří ještě další tři domy s pokoji a dvou-, tří-, čtyř- a šestilůžkovými apartmány, které jsou vzdáleny od 200 do 700 m od hlavní budovy. V přízemí penzionu je velká restaurace se slunečnou terasou a café barem. Penzion má pěknou stylovou vinárnu s tanečním parketem, ve které si skupiny organizují zábavu. Areál 20 sjezdovek všech náročností je vzdálen pouze 500 metrů. Penzion je často využíván pro pobyty základních, středních a vysokých škol a ostatních skupin. Ceny za polopenzi a plnou penzi jsou nejnižší (bez konkurence) v naší nabídce. V letním období se na spodní terase u louky pořádají pikniky s opékáním a hudbou. Penzion nabízí polopenzi i při pobytu v Apartmánech Alpinus 1, Alpinus 2, Mira a Nikol.

Popis jednotek a objednávka Kranjska Gora

Apartmány Alpinus 1:
mají ve středisku Kranjska Gora bezkonkurenční cenu pobytu. Ve zrenovovaných apartmánech (pro sezonu 2009) se budete cítit jako doma. Pokud chcete plně relaxovat, můžete využít kvalitní polopenze v penzionu Kranjska Gora. Světoznámá sjezdovka FIS Podkoren je pouhých 700 m od domu.

Popis jednotek a objednávka Alpinus 1

Apartmány Alpinus 2:
se nachází jen 700 m od sjezdovek v Kranjské Goře. Apartmány jsou nově zrekonstruovány a zařízeny (pro sezonu 2010). Ceny v apartmánu jsou od 300 Kč za osobu a noc. Tři velké apartmány jsou vhodné pro větší skupiny přátel. Polopenzi si můžete objednat v Penzionu Kranjska Gora.

Popis jednotek a objednávka Alpinus 2

Hotel Alpina:
je přímo pod sjezdovkou Vitranc, můžete si jen nazout lyže a přímo od hotelu lyžovat. Objekt je vyhledáván především rodinami s dětmi. V hotelu je 99 pokojů s vlastní koupelnou, TV a kabelovou televizí. Restaurace vaří domácí i mezinárodní kuchyni. V hotelu je sauna i solárium.

Popis jednotek a objednávka Alpina

Apartmán Mira:
kvalitně vybavený šestilůžkový apartmán v domě Tina, který spadá pod penzion Kranjska Gora. V tomto penzionu si můžete objednat polopenzi. Sjezdovky všech náročností jsou pouhých 600 m.

Popis jednotek a objednávka Mira

Apartmán Nikol:
pětilůžkový apartmán v samostatném domečku 150 m od hlavní budovy penzionu Kranjska Gora, kde si můžete objednat kvalitní polopenzi. Apartmán má dvě ložnice a kuchyňku. Od sjezdovek je jen 600 m.

Popis jednotek a objednávka Nikol

Apartmány Frenky:
v domě jsou dva apartmány v prvním patře celkem pro 9 osob. Z balkonů apartmánů je vidět na část sjezdovek v Kranjske Goře.

Popis jednotek a objednávka Frenky

Hotel Larix:
je u sjezdovky, kde začínají všechny lyžařské trasy v Kranjske Gore. Z hotelu je výhled na sjezdovky a horské štíty. Hotel má příjemné aquacentrum s výhledem na sjezdovky. Můžete se ubytovat v jednom z 118 ****pokojů. Mezi služby hotelu patří aquacentrum, masáže, solárium, kosmetika, pedikura, magnetické terapie, bioterapie, LHE terapie, konferenční místnost, lyžařská škola, půjčovna lyž. vybavení, občerstvení na sjezdovce a dětské animace.

Popis jednotek a objednávka Larix

Hotel Kompas:
největší hotel v Kranjske Gore přímo pod sjezdovkami. V hotelu je renovovaná restaurace (300 míst), slovinská restaurace, ledový bar, noční bar s tanečním parketem. Wellness nabídka: krytý bazén a dětský bazén, masážní bazén, solárium, finská sauna, turecká parní lázeň, masáže, fitness centrum, relaxační místnost a sluneční terasa.

Ceník skipasů v €
Ceny
Dospělí
Děti (6-14 let)
Senioři (55 a více) a mládež (15-23 let)
Jednodenní 30 20 25
Noční lyžování 20 14 18
Dopolední (9:00-12:30) 25 16 21
Po 11 hodině 27 17 22
Po 12 hodině 23 16 20
Po 13 hodině 21 14 18
Po 14 hodině 18 12 16
2-denní 53 33 45
3-denní 86 54 74
4-denní 106 67 90
5-denní 127 81 108
6-denní 147 94 126
7-denní 167 104 139
8-denní 185 117 157
9-denní 202 125 167
10-denní 218 134 180
Sezónní (od 16.10 do 13.12. 2011) 482 285 394
Přenosná sezónní (od 16.10 do 13.12. 2011) 1315 / /

BOVEC:

Apartmány Sport

Popis jednotek a objednávka Sport

Apartmány Andrej

Popis jednotek a objednávka Andrej

Horská chata Elizabeta

Popis jednotek a objednávka Elizabeta

Apartmány Frederica

Popis jednotek a objednávka Frederica

Apartmány Oriana

Popis jednotek a objednávka Oriana

Penzion Clarissa

Popis jednotek a objednávka Clarissa

Penzion Tesa

Popis jednotek a objednávka Tesa

Apartmány Alpin

Popis jednotek a objednávka Alpin

Apartmány Jelena

Popis jednotek a objednávka Jelena

MOJSTRANA:

Alpský apartmán Nada
dům se nachází uprostřed nádherné přírody přímo na území Triglavského národního parku v krásném údolí Zgornja Radovnja. Je to jedna z mála možností ubytování na území národního parku. Je ideálním místem pro klidnou dovolenou v netknuté přírodě i pro ty, kteří rádi podnikají horské tůry.

Popis jednotek a objednávka Nada

DOVJE:

Apartmán Zalar
šestilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi a terasami. Z terasy je krásný pohled na horu Triglav. Od sjezdovek v Kranjské Goře je dům vzdálen 14 km.

Popis jednotek a objednávka Zalar

Údolí Vrata:

Horská chata Slajmerjev dom
chata se nachází na konci nádherného alpského údolí. “Šlajmerjev dom” je zařízen novým dřevěným nábytkem v horském stylu. V chatě je školící středisko s učebnou na přednášky pro alpinisty, záchranáře, horské průvodce, školní skupiny atd. Je výchozím bodem pro lehčí i nejnáročnější tůry a výstupy na území Triglavského nár. Parku (Triglav 2.864 m.n.m.).

Popis jednotek a objednávka Slajmerjev dom

Horská chata Aljazev dom
e jednou z nejstarších a zároveň nejznámějších horských chat v Julských Alpách. Postavil ji slovinský národní buditel Aljaž.Její kapacita je max. 67 lůžek ve dvou a vícelůžkových pokojích. V podkroví chaty je rovněž jednoduchá společná ložnice. WC a sprchy jsou na patře a v přízemí. V chatě je typická horská restaurace s krásnou prostornou terasou a pohledem na okolí nejvyšší hory Triglav (2.864 m.n.m.).

Popis jednotek a objednávka Aljazev dom

Logarska dolina - Solcava:

Horský statek Lenar
Horský statek Lenar se nachází ve střední části logarského údolí. Nejbližší vesnice se jmenuje Solčava a je odtud vzdálena 7 km. Vynikající poloha statku domu zajištuje krásný pohled na okolní pohoří a přírodu. Je ideálním východiskem pro řadu kvalitních tůr do okolních více než 2000 metrů vysokých Kamnišsko-Savinjských Alp.

Popis jednotek a objednávka LenarFooter image